Ranking kont bankowych 2012

Konta internetowe stają się podstawowym produktem w ofercie każdego banku. Oferta dostępnych rachunków internetowych jest stosunkowo jednorodna, konta różnią się od siebie przede wszystkim poziomem opłat. Wśród głównych kosztów na które internauci zwracają uwagę możemy wyróżnić prowizję za wypłatę środków w bankomatach oraz koszty obsługi karty debetowej.

Bardzo atrakcyjną ofertę konta internetowego przygotował Alior Sync. Brak jakichkolwiek opłat oraz 10 darmowych, natychmiastowych przelewów w miesiącu plasuje ofertę Alior Sync w ścisłej czołówce. Niestety wielu internautów narzeka na niedopracowany system transakcyjny, przez co już na początku dużo osób mogło się zrazić do nowego gracza na polskim rynku bankowości internetowej, którym jest Alior Sync. Miejmy nadzieję, że wszelkie niedociągnięcia zostaną szybko dopracowane, co sprawi że klienci będą mogli się w pełni cieszyć z atrakcyjnej oferty konta bankowego.

Dużą popularnością ciągle cieszy się oferta mBanku, niestety brak darmowych wypłat z wszystkich bankomatów oraz wprowadzenie opłaty za kartę debetową sprawiło że wielu klientów zaczęło się rozglądać za korzystniejszą ofertą np Konto ninja Alior Sync.

Całe zestawienie, porównanie i ranking kont bankowych 2012 znajdą państwo na stronie http://www.konta-bankowe-ranking.pl, serwisie finansowym dotyczącym właśnie kont internetowych i tradycyjnych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

2 thoughts on “Ranking kont bankowych 2012

  1. Zgadza się 1,99 zł było do końca maja 2012. W nowej tabeli podpunkt 4.3 jest kwota 4 zł czyli od czerwca 2012 była mała podwyżka.

  2. w rankingu jest błąd- — raiffeisen bank comfort direct –> zamiast 1,99 za kartę gdy nie używana to jest 4zł 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *