Pożyczki przez SMS

Pożyczki przez SMS


Otrzymanie pożyczki przez SMS, nie stanowi dziś większego problemu. Chcemy? Z pewnością otrzymamy. Wiele firm oferuje tego typu usługi, zachęcając ludzi potrzebujących szybkich pieniędzy na skorzystanie z tego typu rozwiązań. Dziś postaramy się przedstawić firmy, które oferuję pożyczki przez SMS, uwzględniając wszelkie promocje, warunki uzyskania, a także opłaty i prowizje.

 

 

  • SMS365

Co zrobić, aby dostać pożyczkę na SMS?

Wchodzimy na stronę internetową sms365.pl, wypełniając stosowny formularz. Uzupełniamy wszelkie dane i wysyłamy wypełniony dokument. Kolejnym krokiem jest wpłacenie 1 grosza z konta, na które ma wpłynąć pożyczka. (Numer konta SMS365 podany jest na stronie firmy). W tytule przelewu wpisujemy: Akceptuję warunki umowy SMS365 oraz ubezpieczenie Compensa. Jeśli już dokonamy pierwszej weryfikacji, dalej wysyłamy sms o treści sms365 na numer 7043. W wiadomości zawieramy takie informacje jak: okres zapożyczenia, kwota i hasło, które wcześniej uzyskaliśmy podczas rejestracji. Można zdecydować się na 15 lub 30dni, zapożyczając się na kwotę od 200-2000zł. (przykład: 15MS310hasło- pobieramy 310zł na okres 15 dni).

Opłaty i prowizje

Wybierając firmę SMS365, można wybrać następujące kwoty, uwzględniając przy tym wszelkie opłaty i prowizje. I tak:

Kwota zapożyczenia

Dodatkowa kwota do oddania po 15dniach

Dodatkowa kwota do oddania, po kolejnych 15 dniach

200zł

40zł

50zł

310zł

62zł

78zł

620zł

124zł

155zł

930zł

186zł

233zł

1250zł

250zł

313zł

1500zł

300zł

375zł

2000zł

400zł

500zł

 

Okres kredytowania

Pożyczkę możemy pożyczyć na 15 dni, mając możliwość przedłużenia jej o kolejne 15. Za dany czas kredytowania, oddajemy kwotę główną, prowizję, odsetki i składkę ubezpieczeniową. Kolejną pożyczkę można zaciągnąć, jeśli spłaci się w pełni poprzednią.

 

  • ViaSMS

Co zrobić, aby dostać pożyczkę przez SMS?

Wchodzimy na stronę internetową viasms.pl i korzystając z kalkulatora, wybieramy stosowną, potrzebną nam kwotę i okres kredytowania. Następnie dokonujemy rejestracji, wypełniając formularz, dzięki któremu uzyskamy specjalny SMS z kodem, będący niezbędny do wykonywania jakichkolwiek transakcji. Jeśli korzystamy z usługi firmy pierwszy raz, musimy wysłać 1 grosz z konta, na którym mają pojawić się pieniądze, w celu weryfikacji, wpisując w treści przelewu: Potwierdzam ID Klienta (numer rejestracji) i akceptuję warunki umowy ViaSms.pl Przy kolejnych pożyczkach, formalności te są w dużej mierze uproszczone. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, otrzymasz SMS z informacją o zapożyczeniu, po czym po kilku minutach, pieniądze znajdą się na Twoim koncie.

Opłaty i prowizje

W ViaSms możesz pożyczyć od 100-2000zł. W zależności od okresu kredytowania, adekwatnie obliczana jest suma do oddania. Poprzez kalkulator dostępny na stronie, możesz sprawdzić, ile za każdą pożyczkę musisz oddać.

Okres kredytowania

Pożyczając pieniądze, możesz wybrać okres kredytowania od 1-30dni. Ważne jest, aby dotrzymywać wyznaczonego terminu i nie ponosić kolejnych opłat. Jeśli wiesz, że nie zdążysz ze spłatą, przedłuż termin, wpłacając określoną kwotę, podaną na stronie na konto ViaSms.

Promocja

W przypadku pierwszej pożyczki, oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Nie ponosisz żadnych opłat z tytułu prowizji i ubezpieczenia. Pożyczając 800zł, tyle w wyznaczonym też czasie będziesz musiał zwrócić.

 

  • OkMoney

Co zrobić, aby dostać pożyczkę SMS?

Wchodzimy na stronę internetową okmoney.pl i wybieramy kwotę, którą chcielibyśmy pożyczyć, korzystając z kalkulatora dostępnego po prawej stronie. Wypełniamy stosowny formularz, uwzględniając w nim wszelkie dane personalne i kontaktowe. Po akceptacji, otrzymujemy SMS z kodem potwierdzającym, wpisując go na stronie i akceptując wszelkie warunki umowy, przy podjęciu decyzji o pożyczce w Okmoney. W przypadku pierwszej rejestracji, wpłacamy kwotę 1 grosz na konto podane na stronie firmy. Jeśli wszystko przebiegnie sprawnie, pieniądze w przeciągu godziny, znajdą się na naszym koncie. Po kilku dniach otrzymamy umowę, którą należy podpisać i przesłać na adres korespondencyjny okmoney.pl

Opłaty i prowizje

Biorąc pożyczkę, możesz wybrać kwotę od 200-1500zł. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie, szybko zobaczysz, jaką kwotę musisz w wyznaczonym czasie zwrócić tej właśnie firmie.

Okres kredytowania

Możesz zdecydować się na pożyczkę na 15 lub 30dni.

 

  • EkspresKasa

Co zrobić, aby dostać pożyczkę?

Wchodzimy na stronę internetową ekspreskasa.pl, wypełniamy wniosek wpisując wszelkie dane, kwotę i czas kredytowania. (W przypadku pierwszej pożyczki, możesz zapożyczyć się maksymalnie na 400zł). Wysyłając formularz, automatycznie otrzymasz SMS z kodem PIN, który będzie Twoim hasłem, zaś numer telefonu loginem.. Jeśli pożyczasz po raz pierwszy, wysyłasz kwotę 1 grosza z konta, na którym mają pojawić się pieniądze, na konto EkspresKasa, podane na stronie. W przeciągu godziny, pieniądze znajdą się na Twoim rachunku.

Opłaty i prowizje

Korzystając z kalkulatora dostępnego na stronie, dowiesz się, ile musisz zwrócić za pożyczoną kwotę.

Okres kredytowania

Okres kredytowania wynosi 15, 30 lub 60 dni.

Promocje

Jeśli jesteś stałym klientem firmy, masz możliwość wzięcia kolejnej pożyczki, bez potrzeby spłacenia poprzedniej. Kwota zapożyczenia, nawet do 2000zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *