Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz. 🙂

info@youngmoney.pl

14 thoughts on “Kontakt

 1. Walczysz z brakiem płynności finansowej w Twojej firmie? Wystawiasz faktury z odległym terminem płatności? Skorzystaj z finansowania faktur i nie czekaj już na gotówkę!

  Wyspecjalizowaliśmy się w faktoringu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Współpraca z nami to: współpraca z liderem branży, oferta dla JDG i MŚP, finansowanie nawet do 5 mln PLN, decyzja w ciągu jednego dnia, błyskawiczne uruchomienie finansowania.

  Zamów bezpłatną konsultację. Bez żadnych zobowiązań.

  Jeśli jesteś zainteresowany odpisz na tę wiadomość lub wypełnij formularz na naszej stronie: https://faktoring-msp.pl

 2. Dzień dobry,

  czy myślałeś o tym, aby odświeżyć wizerunek swojej firmy w sieci lub rozpocząć sprzdaż w sklepie internetowym? Jeśli tak, to z chęcią Ci w tym pomożemy. Tworzymy sklepy i strony internetowe już od wielu lat. Nasza oferta jest kompleksowa i atrakcyjna finansowo. Wyręczamy naszych klientów w wielu aspektach a Twoje zaangażowanie, jeśli będziesz tego chciał, ograniczy się do minimum.

  Jeśli jesteś zainteresowany odpisz na tę wiadomość lub odpisz na adres kontakt@biweb.pl podając najlepiej numer telefonu, pod którym możemy się z Tobą skontaktować. Chętnie przedstawię Ci wszelkie detale naszej oferty.

  Serdecznie pozdrawiam

 3. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu wykonanie nowej strony internetowej. Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej propozycji. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Swat

 4. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony internetowej. Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością przedstawię szczegóły naszej propozycji. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Kot

 5. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony internetowej. Proponujemy korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej propozycji. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Kula

 6. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony internetowej. Proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością przedstawię szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Dys

 7. Dzień dobry,

  przepraszam za skorzystania z Państwa formularza kontaktowego, ale uznałam, że ten sposób będzie najprostszy i najskuteczniejszy, żeby dać Państwu i sobie szansę na ewentualną współpracę.

  Poniżej dosłownie kilka zdań na temat narzędzia, którego zadaniem jest ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI SPRZEDAŻY TOWARÓW I USŁUG oferowanych za pośrednictwem stron internetowych i e-sklepów.

  PROSZĘ MI WIERZYĆ, ŻE POMIMO TEGO (A MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO), ŻE JEST OPARTE O BARDZO PROSTY W SWEJ ISTOCIE MECHANIZM, JEST NIEWIARYGODNIE SKUTECZNE.

  Narzędzie to zwiększa sprzedaż od kilkunastu do kilkuset procent, w zależności od branży i produktu. W naszej firmie zwiększyło ją o ponad 70%.

  Nasz usługa nie jest kosztowna i może być zintegrowana z dowolną platformą sprzedażową lub stroną www. Jeżeli udało mi się Państwa zainteresować, to z ogromną przyjemnością (i zaangażowaniem) przybliżę Państwu szczegóły naszej oferty i ideę, o którą oparty jest mechanizm proponowanego narzędzia.

  Proszę o zgodę na kontakt i przedstawienie oferty. Dużym ułatwieniem dla mnie będzie podanie przez Państwa MAILA i NUMERU TELEFONU.

  p.s. WARTO ZAZNACZYĆ, ŻE WŁAŚNIE ROZPOCZĘLIŚMY SPRZEDAŻ TEJ USŁUGI NA PROMOCYJNYCH WARUNKACH (DO KOŃCA ROKU). W chwili obecnej, to zaledwie 99 zł netto miesięcznie bez długoterminowych umów.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

  Telefon: 794-371-191

 8. Dzień dobry,

  jesteśmy małym, kreatywnym zespołem wydzielonym ze struktur dużej, międzynarodowej firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu elementów wizualizacji. Możemy stworzyć Państwu piękne, nowoczesne LOGO. Logo dla strony youngmoney.pl lub dla jakiejkolwiek innej prowadzonej przez Państwa aktywności gospodarczej czy też społecznej.
  Logo takie, że klienci będą kręcić głowami z podziwu a konkurencja będzie skręcać się z zazdrości :-). Równie chętnie zaprojektujemy Państwu cały pakiet elementów graficznych, takich jak WIZYTÓWKI I PAPIER FIRMOWY. Projektujemy zarówno dla wielkich firm jak i dla tych najmniejszych. Pracujemy sprawnie a nasze usługi świadczymy w atrakcyjnych i BARDZO KONKURENCYJNYCH CENACH.
  Stawiamy na jakość, dobre relacje i końcową satysfakcję każdego naszego klienta.

  Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami, to prosimy o zwrotnego maila (KONIECZNIE Z NUMEREM TELEFONU KONTAKTOWEGO) lub wypełnienie formularza na stronie https://identyfikacja-wizualna24.pl.

  Prosimy o podanie numeru kontaktowego, ponieważ z doświadczenia wiemy, że część korespondencji nie dociera do naszych klientów lub wpada do niewłaściwych folderów.

  Serdecznie pozdrawiamy,
  Paulina, Daniel i Jarek

  Telefon: 794-371-189

 9. @decormat

  Rozumiem, że chodzi propozycje zainwestowania gotówki? Póki co jeszcze nie mam nic sprecyzowanego. Mam w tym momencie również inne priorytety, więc rozglądanie się za możliwościami trochę dłużej schodzi. Bądź pewien, że jeśli się na coś zdecyduję, nie omieszkam o tym napisać na blogu.

 10. Bardzo ambitna strona jeśli każdy by się tak starał to nie mielibyśmy bezrobocia. Popieram takie działania. W 100%

  1. Dzięki wielkie za poparcie. 😉 Zapraszam do regularnego odwiedzania (vide kanał RSS), może oboje się czegoś od siebie nauczymy? 🙂

 11. Witam,
  prowadzę tegoż bloga: http://20tysiecy.blogspot.com/ i byłbym bardzo wdzięczny za umieszczenie linka doń na blogu. Oczywiście odwdzięczę się tym samym. Jestem świadomy, że nie jest to do końca równy dill ze względu na statystyki odwiedzin, ale dlatego tymbardziej będę wdzięczny za pomoc – chociaż przez jakiś czas.
  pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *