Darmowe konta internetowe – przegląd najpopularniejszych kont i kredytów

Świnka skarbonka

Konto internetowe to dziś najchętniej wybierany produkt wśród ofert placówek bankowych. Stawiamy na konta online, bo tak wygodnie, tak funkcjonalnie, tak idealnie dla nas. Oczywiście wybór konta stanowi niezwykle ważny element, przy którym powinniśmy zatrzymać się nieco dłużej.

Konto, które mamy zamiar otworzyć, powinno przede wszystkim w pełni zaspakajać nasze potrzeby, wymagania i oczekiwania. Konto takie powinno dawać nie tylko maksimum korzyści, co przede wszystkim minimum strat. Bardzo pożądane, wybierane najczęściej-darmowe konto internetowe, dzięki któremu nie płacąc nic, zyskujemy wszystko, co tylko jest nam potrzebne.

Cóż kryje się więc za słowami darmowe konta internetowe? Czy oznacza to, iż posiadanie i korzystanie z nich jest zupełnie bezpłatne? Otóż tu pojawia się haczyk. Wiele kont takimi właśnie jest określana, choć posiada jedynie darmowe założenie i prowadzenie. Jeśli chcemy wybrać faktycznie darmowe, a więc takie, z tytułu którego nie poniesiemy żadnych opłat, musimy dobrze się rozejrzeć.

Banki muszą zarabiać, a więc rzeczą zrozumiałą jest, ze całkowicie za darmo nie dostaniemy nic. Zazwyczaj darmowe konto internetowe dotyczy:

  • 0zł za założenie
  • 0zł za prowadzenie

Jeśli chodzi o opłaty za różnorodne operacje, są one mniej lub bardziej opłacalne. W wielu placówkach bankowych można otrzymać kilkanaście darmowych przelewów, możliwość wybierania darmowych przelewów stałych, 0zł za przelewy do odbiorców tego samego banku.

Jeśli chcemy trafić dobrze i najlepiej, jak to możliwe, musimy zwrócić uwagę na wszelkie punkty i niezbędne informacje. Najbardziej popularne i pożądane internetowe konta za darmo oferuje nam:

  • Alior Sync- 0zł za prowadzenie, 0zł za wydanie i korzystanie z karty, 0zł za 10 przelewów natychmiastowych w każdym miesiącu. Dodatkowo 5% zwrot od płatności internetowych, jeśli na konto wpływa comiesięcznie wynagrodzenie.
  • Volkswagen Bank-0zł za prowadzenie, 0zł za przelewy i zlecenia, darmowe wypłaty z bankomatów przy wypłacie powyżej 400zł.
  • Deutsche Bank-0zł za otwarcie i prowadzenie, darmowe wypłaty z bankomatów, 0zł za przelewy internetowe
  • mBank-0zł za prowadzenie konta, 0zł za przelewy przez Internet i telefon, 0zł za wypłaty z ponad 5000bankomatów w kraju.

Niemal każdy bank ma nam do zaoferowania ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o darmowe konta internetowe. Dostęp 24 godziny na dobę, zerowe prowadzenie, możliwość wyboru konta z 0zł za przelewy. Wybieramy mądrze lokując pieniądze w miejscu, któremu warto zaufać.

ekonto mbanku

Jeśli chcemy założyć jedno konto, zyskując przy tym mnóstwo możliwości, z całą pewnością eKONTO w mBanku będzie najlepszą opcją, na jaką tylko moglibyśmy postawić. Placówka ta doskonale zna potrzeby swoich klientów i każdy nowy produkt powstaje po to, by spełnić ich potrzeby i najbardziej nawet wygórowane oczekiwania. Czym jest eKONTO w mBanku?

Dla osób które oprócz dobrego konta szukają także kredytu gotówkowego każdy bank oferujący obecnie pożyczkę oprocentowaną nie więcej niż kilkanaście procent wydaje się być dobry. Uważać jedynie należy na prowizje które w niektórych bankach sięgaja 9% – jak np. w Raiffeisen Banku. Jeżeli chodzi o parabanki to na uwagę zasługują Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe czyli popularne SKOK-i. Te ostatnie oprócz pożyczania pieniędzy oferują także wysokie odsetki na lokatach bankowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *