O mnie

Mam 20 lat. W chwili gdy zaczynałem pisać tego bloga, miałem lat 18.

Nie mam zamiaru marnować czasu na zarabianie dla innych. Chcę rządzić swoim losem. Chcę kreować własną przyszłość. Chcę kontrolować moje życie i urzeczywistniać moje marzenia.

Chcę być niezależny.

Niewątpliwie do osiągnięcia powyższych celów potrzebne są pieniądze. I to niemałe. Z tego powodu głównie zajmę się ich pomnażaniem. Nie zabraknie tu jednak moich rozważań, tematyki rozwoju osobistego i upragnionej niezależności (nie tylko) finansowej.

Moja wiedza to jedynie podstawy pochodzące z kilku blogów, artykułów, książek. Do tej pory nie miałem żadnego fizycznego kontaktu z inwestowaniem. Zmieniam to.

Jeśli jesteś tak jak ja amatorem inwestycji lub dopiero chcesz zacząć – dobrze trafiłeś. Porównaj swoje pomysły, zobacz jakich (moich) błędów unikać, a na czym warto się skupić.

Jesteś inwestorem z doświadczeniem? Tym bardziej zapraszam! Cenne rady na pewno się przydadzą. A może świeże spojrzenie pozwoli Ci uświadomić coś, na co od dawna nie zwracasz uwagi?

Kimkolwiek jesteś, zapraszam do odwiedzin bloga. Ja mogę pomóc Tobie, Ty możesz pomóc mi.

5 thoughts on “O mnie

  1. Świetnie, że istnieją ludzie tacy jak Ty, wiedzący czego chcą od życia zamiast miotania się między marzeniami innych ludzi.

    Popatrz na swój wiek, ilu znasz znajomych, którzy myślą w podobny sposób co Ty? Świetne jest to, że już teraz myślisz o swojej przyszłości. Pewnie praca na etacie nie jest dla Ciebie spełnieniem marzeń i szukasz alternatywnych sposobów na zarabianie. Tak więc, masz nowego czytelnika 🙂

    Pozdrawiam Cię serdecznie,
    Autor Bloga – Inteligentne Oszczędzanie Blog

  2. Chciałbym nie musieć myśleć o pieniądzach wcale. To byłaby dopiero wolność i niezależność. Będę zaglądać na Twojego bloga, bo z moim inwestowaniem jest, jak na razie, kiepsko.

  3. Sama prawda. Chętnie zaszyłbym się gdzieś w górach, np. w Bieszczadach z dala od cywilizacji i miał spokój od materialnej żądzy. Co jednak, jeśli człowiek interesuje również inwestowanie pieniędzy i własny biznes? Można siedzieć w Bieszczadach i robić to przez internet. 😉

  4. Do osiągnięcia powyższych celów wcale nie potrzebujesz pieniędzy, a tym bardziej pogoń za pieniędzmi może cię skutecznie oddalać od realizacji tych marzeń. Zacznij po prostu realizować swoje marzenia, a przy odrobinie przedsiębiorczości mogą się one stać źródłem zarobków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *