Nowy mBank – co oferuje szczególnego?

mBAnk pulpit

Stawiając na nową odsłonę mBanku, klienci mogą liczyć na wiele różnorodnych produktów, które są w stanie spełnić ich najśmielsze oczekiwania, wymagania i potrzeby. Z całą pewnością dobry wybór produktu bankowego, jest już połową sukcesu, jeśli chodzi o naszą sferę finansową.

Poniżej przedstawiamy najlepsze propozycje, jeśli chodzi o ofertę dla klientów indywidualnych:

 • ,,Zarabiaj na zakupach”- konto w promocji

Stawiając na ten właśnie produkt, można założyć konto z kartą, dzięki której podczas płacenia za zakupy w wielu znanych sieciach, można otrzymywać liczne zwroty. Różnorodne konta skierowane do ludzi młodych, do ludzi aktywnych, do tych, którzy profesjonalnie zarządzają swoimi oszczędnościami. Zakładając rachunek, możesz stać się jedną z 30 000 osób, które taką promocję na zakupy uzyskają.

 • Kredyt w promocji- debet 1500zł

Zakładając konto w tej placówce bankowej, uzyskasz możliwość wzięcia debetu do 1500zł na start, na dowolne wydatki. Wystarczy założyć konto drogą online, a pieniądze otrzyma się na rachunek lub kartą kredytową mBanku. Minimum formalności, maksimum zysków i niezwykle niskie oprocentowanie. Taki debet może dać Tobie możliwość zrealizowania swoich najskrytszych marzeń.

 • Kredyt gotówkowy

Masz możliwość wzięcia kredytu od 500zł-150 000zł, na okres od 3 do 84 miesięcy. Oprocentowanie kredytu gotówkowego na dowolny cel wynosi od 7,99%-17%. Pieniądze możesz uzyskać w zaledwie 15 minut od momentu rozpatrzenia wniosku. Wyremontuj mieszkanie, zmień garderobę, wyjedź z rodziną na wczasy.

 • Fundusze

Postawienie w fundusze inwestycyjne, to jedne z rozwiązań, jakie mogą przynieść mnóstwo korzyści finansowych. W zależności od kwoty inwestycji, możesz otrzymać zwrot w wysokości 100zł, 1000zł i 10 000zł. Bez ponoszenia opłat za prowadzenie rachunku do obsługi funduszy inwestycyjnych. Brak opłat za wyjście z inwestycji w dowolnym momencie. Zacznij zarabiać siedząc przed monitorem komputera.

 • mLOKATA z funduszem

Niezwykle ciekawe rozwiązanie, możesz oszczędzić 4% w skali roku na mLOKACIE z funduszem inwestycyjnym. Minimalna kwota pakietu to 4 000zł. Masz możliwość wyboru funduszy spośród 41 dostępnych. Już teraz możesz odpowiednio zabezpieczyć się przed mogącym nastąpić kryzysem.

 • mSAVER plus z mLOKATĄ

Doskonałe konto oszczędnościowe, dzięki któremu masz możliwość oszczędzania pieniędzy na dowolny cel. Już od 100zł miesięcznie, bez żadnych opłat i ukrytych haczyków. Możesz zyskać do 6,01% w skali roku.

 • Bydgoska Karta mBANKU

Rozwiązanie dla wszystkich osób, które mieszkają w Bydgoszczy. Zakładając konto w mBanku, można otrzymać kartę miejską z funkcją płatności zbliżeniowych, a w tym premię na zakup biletu okresowego oraz 5% zniżki na zakup kolejnych biletów.

 • Program Miles&More

Jeśli kochasz zakupy i podróże, z pewnością to rozwiązanie jest dla Ciebie idealne. Płacąc kartą za zakupy, możesz zbierać mile premiowe, które dalej dają możliwość wymiany ich na bilety lotnicze do każdego zakątka ziemi. 2 000 mil w prezencie za pierwszą transakcję kartą. Każde kolejne 5zł to 1 mila premiowa.

 • Program World MasterCard Rewards

Użytkują kartę MasterCard Rewards możesz zbierać specjalne punkty, które dalej wymienne są na atrakcyjne nagrody, w tym ekskluzywne produkty, niezapomniane przygody, oryginalne atrakcje. 1000 punktów na start, 1 punkt za każde wydane 5 zł.

 • Ubezpieczenie komunikacyjne

Z mBank masz możliwość zakupu ubezpieczenia OC i AC swojego samochodu. Niskie, miesięczne raty, 10% rabatu przy zakupie online, zniżki za bezszkodową jazdę.

 • Lokata Raz Dwa Trzy

3-dniowa lokata zarabiająca 3,25% w skali roku. Kwota lokaty od 500zł-10 000zł. Możliwość odnawiania lokaty, co trzy dni. Usługa ta związana bezpośrednio z bezpłatnym rachunkiem oszczędnościowym eMAX.

 • Program rabatowy

Karty, dzięki którym można uzyskać 15%, 25% lub 50% zniżki na dane zakupy. Zyskujesz oszczędność i wygodę, dostajesz jakość na najwyższym poziomie. Płacąc kartą wpisujesz kod rabatowy: pierwsze sześć cyfr numeru karty, a także wskazany kod promocyjny.

Opinie na temat Nowego mBanku znajdziesz na forum.

A Ty wiesz już, które rozwiązanie jest dla Ciebie?

Postaw na najlepszy z możliwych produkt bankowy i ciesz się każdym dniem już dziś. Zarabiaj, oszczędzaj i wydawaj godnie swoje oszczędności.

3 thoughts on “Nowy mBank – co oferuje szczególnego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *