Co takiego czytam? cz. 2

Dziś kolejna i ostatnia część listy. Zapraszam! Może akurat znajdziesz coś dla siebie?

http://www.flickr.com/photos/dnorman/


[ad#Google Adsense 336×280]

8. Personal Development for Smart People – Steve Pavlina

Tematyka: rozwój osobisty. Autor pisze też ciekawe artykuły o zarabianiu pieniędzy, jak np. 10 powodów, dla których nie powinieneś pracować na etacie. 🙂 Mnie najbardziej interesują podcasty. Zgrywam sobie na odtwarzacz i w czasie drogi do szkoły, spaceru wykorzystuję ten czas pożyteczniej.

Warto wspomnieć o jego testach w kwestii stylu życia, jak na przykład sen wielofazowy (śpimy po 20 min. co 4 godziny). Oprócz tego jest weganinem. 😛

9. ProBlogger Blog Tips

Tu muszę się przyznać, że przeczytałem może ze 2 wpisy, a reszta leży nieruszona. Zamieszczam to jednak z innego powodu. Oprócz poszerzania mojej wiedzy finansowej, staram się ulepszać mojego bloga. W ten sposób trafiłem na kurs 31 Days to Building a Better Blog. Co dzień dostaję emaila z zadaniem do wykonania. Nie ukrywam, że ten wpis jest wynikiem jednego z nich. 🙂 Niestety, narobiło mi się trochę zaległości i teraz czeka chyba na mnie z 5 nieodrobionych lekcji.

Jeśli masz bloga, zachęcam do skorzystania. Kurs jest za free, a można naprawdę skorzystać.

10. Rentier

Ciekawy blog o stylu życia, który by mnie interesował, czyli brak zmartwień o zabezpieczenie finansowe, spokojne i ciekawe życie, w którym spełniamy marzenia. 🙂 To tu znalazłem informację o 12WC.

11. ViperChill

To właśnie tym zajął się wspomniany Glen Allsopp z PluginID, przez co musiał zawiesić działaność na poprzednim blogu. Tematyka: ebiznes, zarabianie w internecie (konkretne). Chłopak ma 20 lat i ponoć wyciąga spokojnie 5 cyfrową kwotę w dolarach co miesiąc. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jest to bardzo prawdopodobne czytając jego wpisy. Ostatnio chwalił się swoim nowym mieszkaniem w RPA (pochodzi z UK).

12. Zacząć zarabiać

Kolejny chętny do zarabiania. 🙂 Chyba nie muszę ponownie mówić, czemu obserwuję.

13. Zarabianie na blogach

Nie ukrywam, że na swoim blogu też chciałbym coś zarobić. Ta strona zawiera wiele ciekawych porad, jak można to osiągnąć.

14. 90 dni

Facet wyznaczył sobie stworzyć zaplecze internetowe, które będzie zarabiało 5000 zł / msc. Jestem ciekaw ostatecznego wyniku. 🙂

+

15. Matura 2010: Matematyka – Próbne arkusze maturalne

no comment

16. bash.org.pl, kretyn.com

even more no comment

Do tego dochodzą fora jak forum.optymalizacja.com, książka o giełdzie i różne artykuły o ebiznesie, które znajdę w sieci.

P.S.

TADAM! Naprawiłem w kanale RSS to, co wcześniej zepsułem. Teraz już wszystko działa tak jak trzeba.

http://www.stevepavlina.com/blog/2006/07/10-reasons-you-should-never-get-a-job/

2 thoughts on “Co takiego czytam? cz. 2

  1. Hej widzę, że czytamy podobne blogi. Moim ulubionym jest chyba rentier. To chyba był mój pierwszy blog o tematyce sukcesu, który zacząłem czytać. Bardzo mnie zainspirował. Twój blog też mi się podoba widzę że idziesz w podobnym kierunku co rentier. Pozdrawiam 🙂

    1. Dzięki za miłe słowa. 🙂 Rzeczywiście można powiedzieć, że mam podobne cele do rentiera. Powierzchownie może wyglądać to tak, że chcę mieć zarobek bez większego wysiłku, albo żeby chociaż ten wysiłek był przyjemny. Jednak mam dalsze cele niż tylko materialne. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *