Witam!

Hello world!

Witam wszystkich odwiedzających mojego bloga! Jeśli to czytasz, to już uważam, że osiągnąłem pierwszy sukces. 🙂

O co tu chodzi?

Nie tak dawno osiągnąłem pełnoletniość. Postanowiłem zacząć się usamodzielniać – chyba najwyższy czas, a na pewno im wcześniej tym lepiej.

Misją tego bloga jest pokazanie internautom, jak wyglądają moje początki inwestowania. Zaczynając ten projekt, jestem prawie kompletnym laikiem. Moja wiedza to jedynie podstawy pochodzące z kilku blogów, artykułów, książek. Do tej pory nie miałem żadnego fizycznego kontaktu z inwestowaniem.

Przekażę wam jak zdobywam wiedzę, jakich metod na zarabianie pieniędzy próbuję. Poinformuję zarówno o sukcesach jak i porażkach. Postawię sobie zadania, które będę chciał wypełnić. Przez to mam nadzieję poprawić moją dyscyplinę i organizację czasu.

W ten sposób chciałbym zachęcić innych ludzi, którzy mają wątpliwości co do rozpoczęcia inwestowania. Odpowiedź brzmi: TAK! Jeśli ja mogę, Ty też. Jeśli tak jak ja zaczynasz od ZERA, możesz porównać swoje wyniki. Jeśli CHCESZ zacząć, zobacz jak wyglądają początki i sprawdź, jakich ruchów unikać, a na czym warto się skupić.

Chcę się również zająć ogólnie pojętym rozwojem osobistym, dążeniem do niezależności i spełnienia marzeń.

Prowadząc bloga, traktuję go również jako bodziec. Ma on mi nie pozwolić na znużenie tematem, ciągnąć do przodu, motywować do działania.

Blog jest skierowany do amatorów takich jak ja, choć nie ukrywam, że wizyty doświadczonych inwestorów także będą mile widziane.

Coś jeszcze?

Na razie to tyle. Jest późno i jak na pierwszy wpis  chyba starczy. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć uwagę choć kilku osób. Motywacja, jaką jest zainteresowanie innych ludzi, będzie naprawdę cenna.

Pozdrawiam i zapraszam do lektury.

  • zobacz także stronę O mnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *